// Chaty Lipno

Úvod Kontakt


Chaty Lipno - Jenišov, základní informace

Rekreační chaty se nachází cca 250m od Lipenského jezera - v jeho severní části, mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou v osadě Jenišov. Chaty jsou 3-5 lůžkové s vlastím sociálním zařízením s teplou a studenou vodou.

V každém chatě je k dispozici kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, v některé chatě el. sporák, varná konvice, lednička a nádobí na vaření.

Pro otop v chatě jsou instalována kamna na pevná paliva a elekrtická topidla.

S automobilem je možno parkovat v blízkosti chaty, chaty mají společné ohniště s lavičkami do kruhu.


Za přejezdem železnice je vlevo minigolf, dále jsou tenisové kurty. Velice příznivé podmínky k rybolovu a houbaření.


Nástup na chatu je vždy v sobotu po 12 hodině. Ukončení pobytu je v sobotu do 10:00hod. Jsme povinni vybírat místní poplatek pro OÚ Horní Planá (dospělý: 21,-Kč/osoba/den, dítě:6,-Kč/osoba/den). V den ukončení pobytu jsou účastníci povinni uklidit chatu i její okolí, vrátit lůžkoviny a předat chatu uklizenou a v pořádku.


V případě, že nebude chata uklizena, bude požadován poplatek ve výši 500,-Kč, v případě jakéhokoliv poškození, bude požadována úhrada škody v plném rozsahu. Úhrada za spotřebovanou el. energii na chatě se platí dle odečtu elektroměru.

Při nástupu na chatu je třeba s ubytovatelem převzít chatu a její výbavu. Případné závady a připomínky projednat s ubytovatelem.

Pobyt psů je povolen za samostatný poplatek.

Pro případnou potřebu doplnění informací prosím zavolejte.

Děkuji Vám za dodržování výše uvedených pokynů a přeji krásný pobyt a dny plné sluníčka.
Warning: include(reklama.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/chatkylipno.cz/chatkylipno.cz/index.php on line 60

Warning: include(): Failed opening 'reklama.html' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /home/chatkylipno.cz/chatkylipno.cz/index.php on line 60

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /home/chatkylipno.cz/chatkylipno.cz/index.php on line 68